Warsztat samochodowy do remontu- centrum Pruszcza!

Lokal użytkowy na sprzedaż
949 000 PLN, Pow. 150 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
150 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Pruszcz Gdański , Centrum
Rok budowy:
1975
Numer oferty:
BU131871
Cena za m2:
6326.67 PLN
Budynek warsztatu samochodowego do remontu w samym centrum Pruszcza Gdańskiego!

LOKALIZACJA: 
Niesruchomość znajduje się w Pruszczu Gdańskim, przy jednej z bocznych uliczek od ulicy Grunwaldzkiej. Jest to miejsce świetnie skomunikowane patrząc zarówno pod względem osób zmotoryzowanych jak i transportu miejskiego. W okolicy znajdują się głównie zabudowa usługowa. 


INFORMACJE TECHNICZNE: 
Budynek został wybudowany w 1975 roku i wymaga on remontu. Ogrzewanie elektryczne. Dach płaski pokryty papą. Okna drewniane na parterze na piętrze PCV. 

OPIS:
Nieruchomość położona na działce o powierzchni 895m2. Media: woda i prąd podciągnięte do budynku, kanalizacja oraz gaz na granicy (na ten moment budynek jest podpięty do szamba). Dojazd do nieruchomości drogą gminną. Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o przeznaczeniu mieszkaniowo- usługowym. Na nieruchomości prowadzona jest aktualnie działalność gospodarcza w postaci hotelu pracowniczego, kiedyś prowadzony był tam warsztat samochodowy. 

Zapraszam na prezentację już dzisiaj !


Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail