Malownicza działka z warunkami zabudowy- Tokary!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
297 700 PLN, Pow. 1 145 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 145 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Tokary , Na Osiedlu Domów
Numer oferty:
BU861449
Cena za m2:
260 PLN
Płaska, uzbrojona działka z warunkami zabudowy - Tokary!

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w Tokarach, blisko urokliwego Jeziora Tuchomskiego, gdzie można spędzać wolne chwile ze znajomymi. W bliskim sąsiedztwie znajdują się tereny zielone. Ogromną zaletą tego miejsca są piękne lasy. Stanowią one doskonałą propozycję dla aktywnie uprawiających sport. Dojazd do Trójmiasta jest tu znakomity dzięki bliskości trasy nr 20 Chwaszczyno - Żukowo. W miejscowości znajdziemy także przystanek autobusowy dla niezmotoryzowanych, sklep, czy klub sportowy, a w niedalekiej odległości przedszkole oraz szkołę

OPIS:
Nieruchomość o powierzchni 1145m2 jest w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach 26mx46m. Teren jest płaski i ogrodzony. Wjazd na działkę od strony północno-zachodniej, co pozwala na bardzo dobre usytuowanie domu względem kierunków świata.  Dojazd do nieruchomości drogą asfaldową, gminną. Media: prąd i woda znajdują się tuż na granicy działki, gaz oddalony o ok. 15m. 

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:
Na działkę zostały wydane warunki zabudowy które przeznaczają ją na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego z wbudowanym garażem o następujących warunkach kształtowania zabudowy:
- procent pokrycia działki zabudową max.16%
- powierzchnia biologicznie czynna min. 30%
- wysokość zabudowy max. 9 m
- dachy dwuspadowe o kącie nachylenia 35°- 45°

Zamieszkaj w pięknej, spokojnej okolicy, blisko jeziora! Umów się na prezentację już dziś! 

Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail