Działka budowlana na granicy Pępowa i Banina!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
453 000 PLN, Pow. 1 617 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 617 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Pępowo , Ks. Stanisława Staszica
Numer oferty:
BU163152
Cena za m2:
280.15 PLN
Działka budowlana z planem miejscowym na granicy Pępowa i Banina!

LOKALIZACJA:
Działka znajduje się w Pępowie - prężnie rozwijającej się miejscowości. Jest to teren, który gwarantuje ciszę i spokój, a jednocześnie daje dobry dostęp komunikacyjny. Łatwo stąd dostać się na Obwodnicę Trójmiasta. Ci nie zmotoryzowani, mogą korzystać z PKM lub innych środków komunikacji miejskiej. To wielka zaleta tej lokalizacji. Wolny czas można spędzać w różnoraki sposób - korzystać z wszechobecnej zieleni i zrelaksować się podczas spaceru, jak i w ciszy odpocząć od trudów dnia codziennego.

OPIS:
Nieruchomość o powierzchni  1617 m2 przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną, w przyszłości tworzących kameralne osiedle domów jednorodzinnych. W drodze dojazdowej znajduje się prąd, woda, gaz oraz kanalizacja. Bezpośredni dojazd drogą gminną.

MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY:
Działka podlega pod miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który określa przeznaczenie jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o następujących warunkach kształtowania zabudowy:
- procent pokrycia działki zabudową max. 30%
- powierzchnia biologicznie czynna min. 30%
- wysokość zabudowy max. 10,0 m
- dachy strome wielospadowe o kącie nachylenia 22°-45°.

Jeśli szukasz cisze i spokój, a jednocześnie chcesz być dobrze skomunikowany z Trójmiastem, to ta oferta jest stworzona wręcz dla Ciebie! Skuś się, spełnij swoje marzenie o domie z ogródkiem! To takie proste!

Oczywiście polecam i zapraszam na prezentację na żywo!

Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!

Nieprawidłowy adres E-mail