Duża, słoneczna działka w Pępowie!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
270 000 PLN, Pow. 3 741 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 741 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Pępowo , Na Osiedlu Domów
Numer oferty:
BU357310
Cena za m2:
72.17 PLN

Duża, słoneczna działka w! Pępowie pod Gdańskiem!

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona w Pępowie, co daje doskonałe połączenie komunikacyjne z Trójmiastem. Miejscowość dobrze rozwinięta pod względem infrastruktury handlowo-usługowej. W pobliżu sklepy, placówki oświatowe i punkty usługowe. Pępowo jest to miejscowość położona 20 min. drogi od Gdańska. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej mogą dojechać bezpośrednio do centrum Gdańska autobusem ZTM, prywatną linią autobusów ,,Gryf'' lub Koleją Metropolitalną która kursuje również do Gdyni. Nie brak miejsc do aktywnego spędzania czasu - w okolicy łąki, lasy, dzięki którym jest to doskonała lokalizacja dla rodzin, które uwielbiają spędzać wspólnie i aktywnie czas wolny.

OPIS:
Działka położona jest na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Do wyboru została działka o powierzchni 3741 m2. Dojazd na nieruchomość kameralną drogą w której nabywane są udziały. Media: woda, prąd i gaz znajdują się na granicy działki. 

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY: 
Jest to teren, dla którego jest uchwalany miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje przeznaczenie działki jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, o następujących warunkach kształtowania zabudowy:
- procent pokrycia działki zabudową max. 30%
- wysokość zabudowy max. 9 m
- dachy dwu lub wielospadowe o kącie nachylenia połaci 30° - 45°
- powierzchnia biologicznie czynna min. 40%


Zapraszam  na prezentację !Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail