Uzbrojona działka w cichej okolicy- Pępowo!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
420 000 PLN, Pow. 1 332 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 332 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Pępowo , Osiedle przy Wiejskiej
Numer oferty:
BU862066
Cena za m2:
315.32 PLN
Działka w cichej i spokojnej lokalizacji, blisko do centrum Trójmiasta - Pępowo!

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w Pępowie - dobrze zlokalizowanym miejscu dla osób chcących odpocząć od codziennego miejskiego zgiełku, nie mając jednocześnie problemu z dojazdem do centrum Trójmiasta. Miejscowość dobrze rozwinięta w infrastrukturę usługowo-handlową m.in.: supermarkety, placówki oświatowe i punkty usługowe. Pępowo jest miejscowością oddaloną o 20 minut drogi od Gdańska. Dla osób niezmotoryzowanych atutem będzie dostęp do autobusów miejskich ZTM, prywatnych "GRYF", a także dostępu do Kolei Metropolitalnej. W okolicy znajdziemy wiele miejsc do odpoczynku i rekreacji jak np. łąki, czy lasy idealne do rodzinnych spacerów, czy wycieczek rowerowych.

OPIS:
Działka położona jest na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Jej powierzchnia wynosi 1332m2. Nieruchomość o kształcie prostokąta. Dojazd do działki drogą utwardzoną, w której nabywane są udziały. Media: prąd, woda i gaz znajdują się na granicy działki. 


MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY: 
Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa jego przeznaczenie jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna o następujących warunkach kształtowania zabudowy:
- powierzchnia pokrycia działki zabudową max 30%;
- powierzchnia biologicznie czynna - 25%
- wysokość zabudowy 11m;
- dach dwuspadowy o kącie nachylenia połaci 40°-45°

Zapraszam na prezentację już dzisiaj !


Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail