Działka pod rezydencję ze stawem i lasem -Kolbudy!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
2 500 000 PLN, Pow. 19 791 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
19 791 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Kolbudy , Słoneczny Trakt
Numer oferty:
BU809016
Cena za m2:
126.32 PLN
Duża działka pod zabudowę rezydencjonalną z własnym lasem i stawem - Kolbudy/Nowiny!

LOKALIZACJA:
Działka znajduję się w miejscowości Nowiny, jest to wieś przylegająca do Kolbud. Kolbudy to miejscowość gminna, w której znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa m.in.: centrum handlowe, przychodnia, przystań jachtowa, szkoła, przedszkole i żłobek. Miejscowość położona jest zaledwie 15 min od Gdańska i tym samym obwodnicy trójmiejskiej. Sąsiedztwo bujnych, grzybnych lasów jest dodatkową atrakcją dla miłośników spacerów i grzybiarzy. Jest to idealna lokalizacja dla osób które chcą połączyć aktywne życie zawodowe wraz ze spokojnym wypoczynkiem.

OPIS:
Działka ma powierzchnie 19 399m2 i jest w kształcie prostokąta. Idealnie nadaje się pod zabudowę rezydencjonalną. Na działce jest zarybiony staw, las oraz duży, stary sad. Na nieruchomości znajdują przedwojenne zabudowania. Dojazd do działki drogą wyłożoną kostką brukową, gminną. Media: woda, prąd, kanalizacja i gaz na granicy działki. 

WARUNKI ZABUDOWY:
Jest to teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa przeznaczenie działki jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, o następujących warunkach kształtowania zabudowy:
- procent pokrycia działki zabudową max. 30%
- wysokość zabudowy max. 9,5 m
- dachy dwuspadowe o kącie nachylenia połaci 40° - 45°
- powierzchnia biologicznie czynna min. 50%

Zapraszamy na prezentacje!

Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail