BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Uzbrojona działka - osiedle nad jeziorem!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
533 000 PLN, Pow. 1 067 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 067 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Chwaszczyno , Kaszubska Droga
Numer oferty:
BU711792
Cena za m2:
499.53 PLN

Uzbrojona działka budowlana na osiedlu domów nad jeziorem Wysockim !

LOKALIZACJA:
Chwaszczyno to idealne miejsce dla osób chcących odpocząć od codziennego zgiełku, ale jednocześnie ceniących sobie dobrą komunikację z Trójmiastem. Bliskość obwodnicy trójmiasta, a także budowanej trasy kaszubskiej zapewnią sprawny dojazd. Świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa zapewnia mieszkańcom m.in.: szkołę, supermarkety, kościół oraz inne usługi. Okolica nieruchomości otoczona jest lasami, a w odległości kilkuset metrów znajduje się jezioro Wysockie, idealne do spacerów, wypadów rowerowych i odpoczynku wśród natury.

OPIS:
Nieruchomość o powierzchni 1067m2 znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych. Działka jest płaska oraz dobrze nasłoneczniona. Dojazd do nieruchomości drogą częściowo utwardzoną płytami jumbo, w której nabywany jest udział . Media: woda, prąd i gaz znajdują się na granicy działki. 

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:
Jest to teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa jego przeznaczenie jako MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca, o następujących parametrach kształtowania zabudowy:
-powierzchnia zabudowy 30%
-dachy dwu lub wielospadowe o kącie nachylenia 22-45 stopni
-wysokość zabudowy 10,5m
-powierzchnia biologicznie czynna min. 30%


Zapraszamy na prezentację tego malowniczego miejsca !Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail