Uzbrojona działka w otoczeniu zieleni-Chwaszczyno!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
713 151 PLN, Pow. 1 299 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 299 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Chwaszczyno , Osiedle przy Mickiewicza
Numer oferty:
BU974488
Cena za m2:
549 PLN

W pełni uzbrojona, słoneczna działka w otoczeniu zieleni- Chwaszczyno!

LOKALIZACJA:
Chwaszczyno to miejsce idealne dla osób, które pragną spokoju, a zarazem świetnego dojazdu do centrum miasta. Dzięki temu ze niedaleko znajduje się obwodnica z łatwością dojedziemy zarówno do Gdańska Sopotu jak i Gdyni. Osoby niezmotoryzowane ucieszy łatwy dostęp do komunikacji. Wygodę mieszkańcom tej urokliwej miejscowości zapewnia pełna infrastruktura handlowo-usługowa. W pobliżu znajdziemy szkołę, przedszkole, centrum handlowe, supermarkety, kościół a także fryzjera czy kosmetyczkę. To wszystko z daleka od zgiełku wielkiego miasta. Liczne tereny zielone na wyciągnięcie ręki.

OPIS:
Działka o powierzchni 1299m2 znajduję się na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Jej przybliżone wymiary to 43x30m, pozwalają na swobodne wybudowanie tam budynku dwulokalowego. Media: skrzynka z prądem na działce, woda oraz gaz znajdują się przy granicy działki. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową utwardzoną, w której ustanowiona jest służebność

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:
Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa jej przeznaczenie jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej- wolnostojącej o następujących warunkach kształtowania zabudowy:
- pokrycie działki zabudową - 25%
- powierzchnia biologicznie czynna min. 50%
- wysokość zabudowy max. 10 m
- dachy dwuspadowe lub wielospadowe o kącie nachylenia połaci 21° - 45°

Zamieszkaj w otoczeniu zieleni, zarazem blisko miasta!


Zapraszam na prezentację już dzisiaj !Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail