Duża posesja z własnym stawem - Banino Dąbrowa!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
1 200 000 PLN, Pow. 6 729 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
6 729 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Banino , Dąbrowa
Numer oferty:
BU886194
Cena za m2:
178.33 PLN
Duża posesja z własnym stawem - Banino Dąbrowa!

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona na granicy Miszewka i Banina. Świetna lokalizacja zapewniająca szybki i wygodny dojazd do Trójmiasta zarówno samochodem jak i autobusem miejskim. Prężnie rozwijająca się okolica gwarantuje pełne zaplecze usługowo-handlowe. Najbliższe sąsiedztwo stanowią nowo wybudowane domy jednorodzinne oraz liczne tereny zielone: łąki, zagajniki, stawy czyli idealne tereny spacerowe. Miejsce idealne do odpoczynku po zabieganym dniu w pracy.

OPIS:
Nieruchomość mierzy 6729m2 i posiada własny staw. Teren działki jest płaski na całej powierzchni. Dojazd na nieruchomość drogą prywatną, gruntową utwardzoną, w której ustanowiona jest służebność przejazdu. Media: prąd na granicy, woda, gaz i kanalizacja znajdują się około 50m od granicy działki.

MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY:
Działka spełnia wszystkie warunki niezbędne do wydania decyzji o warunkach zabudowy takie jak zapewniony dostęp do drogi publicznej, dostęp do mediów, dobre sąsiedztwo.
Nieruchomość sąsiednia posiada następujące warunki zabudowy:
- powierzchnia zabudowy - max 17%;
- wysokość zabudowy max 9m, ;
- dachy dwuspadowe o spadku w przedziale 35° - 45°;
- powierzchnia biologicznie czynna min. 25%.

Jeśli szukasz cisze i spokój, a jednocześnie chcesz być dobrze skomunikowany z Trójmiastem, to ta oferta jest stworzona wręcz dla Ciebie! Skuś się, spełnij swoje marzenie o domie z własnym stawem!!

Serdecznie zapraszam na prezentację !

Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail