Kompleks działek z dobrym dojazdem do Trójmiasta!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
586 000 PLN, Pow. 1 301 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 301 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Banino , Osiedle przy Pszennej
Numer oferty:
BU149633
Cena za m2:
450.42 PLN
Kompleks działek z dobrym dojazdem do Trójmiasta!

LOKALIZACJA:

Banino to popularna miejscowość przy Gdańsku, stająca się właściwie kolejnym osiedlem tego miasta. Dojazd do obwodnicy Trójmiasta zajmuje kilkanaście minut. Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej ogromną zaletą będzie dostępność do kolejki PKM oraz autobusów ZTM. Miejscowość posiada pełną infrastrukturę handlowo - usługową, m.in. szkoły, przedszkola, markety, sklepy, restauracje, kościoły i wiele innych. Dookoła terenu jest wiele terenów zadrzewionych i pól, doskonałych na niedzielne spacery czy bieganie.


OPIS:
W kompleksie znajduje się działek o powierzchni od 1279m2 do 1959m2. Położone są na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Media: woda, prąd, gaz i kanalizacja znajdują się na granicy działek. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową utwardzoną płytami jumbo, w której jest ustanowiona służebność.

 

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:

Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa ich przeznaczenie jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, o następujących warunkach kształtowania zabudowy:

- pokrycie działki zabudową max. 30 %

- powierzchnia biologicznie czynna min. 50 %

- wysokość zabudowy max. 9 m

- dach dwuspadowy lub wielospadowym o kącie nachylenia połaci 25° - 45°

Zapraszam na prezentację już dzisiaj !


Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail