Dom z potencjałem!Duża działka! Dobra Lokalizacja!

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 250 000 PLN, Pow. 270 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
270 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Gołębiewo Wielkie , Na Osiedlu Domów
Rok budowy:
1930
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
BU541643
Powierzchnia działki:
4 596 m2
Cena za m2:
4629.63 PLN
Dom z potencjałem! Duża działka! Dobra Lokalizacja!
Możliwość dzierżawy całości lub części!

LOKALIZACJA:

Gołębiewo Wielkie to wieś leżąca w gminie Trąbki Wielkie. Miejscowość gminna posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę handlowo - usługową, w tym m.in przedszkola, szkołę podstawową i gimnazjum, klub sportowy, bank, a także przeróżne sklepy i usługi. Wieś położona jest przy drodze wojewódzkiej 222, dzięki której dojedziemy do węzła obwodnicy trójmiejskiej w Straszynie. Zdecydowaną zaletą tej lokalizacji oprócz dobrej komunikacji z Trójmiastem i bogatej infrastruktury jest przede wszystkim sąsiedztwo terenów zielonych. Nie brak jest miejsc do aktywnego spędzania czasu w okolicy. 


INFORMACJE TECHNICZNE:
Budynek powstał jeszcze przed wojną w latach 30'. Wybudowany techniką tradycyjną z cegły. Dwa lata temu docieplony styropianem 10cm. Dach pokryty nową blachodachówką. Okna PCV. W budynku zainstalowane są dwa niezależne źródła ogrzewania. Pierwszym z nich jest piec gazowy, drugim jest piec na ekogroszek. W tym roku zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne. 

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
Powierzchnia budynku wynosi ok. 270m2 i składa się na nią:
PIWNICA
PARTER: 4 pokoje, 2 kuchnie, 2 łazienki.
PIĘTRO: możliwość zaadoptowania na 3 pokoje, łazienkę 

OPIS:
Nieruchomość posiada funkcjonalny układ pomieszczeń. Wszystkie pomieszczenia są jasne i ustawne. Dzięki swojemu rozmiarowi świetnie spełni rolę domu jednorodzinnego dla dużej rodziny jak również na nieruchomość pod inwestycję. Istnieje możliwość zrobienia 3 niezależnych wejść , aby uzyskać 3 niezależne mieszkania.

DZIAŁKA:
Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 4596 m2. Przestronny ogród daje wiele możliwości jego aranżacji jako miejsce wypoczynku na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni. Działkę również można podzielić lub kupić dom z wydzieloną mniejszą działką. 

Zapraszam na prezentację już dzisiaj !


Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail