BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Kompleks uzbrojonych działek pod lasem! Kolbudy!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 221 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Kolbudy , Mirabelkowa
  • Numer oferty : BU758764
  • Cena za m2 : 106.47 PLN


Uzbrojone działki pod lasem! Blisko centrum! Kolbudy!

LOKALIZACJA
Nieruchomość położona jest na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Kolbudy to miejscowość gminna, w której znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa m.in.: centrum handlowe, przychodnia, szpital, przystań jachtowa, szkoła, przedszkole i żłobek. Atutem jest także dobrze rozwinięta komunikacja publiczna. Miejscowości położona jest zaledwie 15 min od Gdańska i tym samym obwodnicy trójmiejskiej co powinno usatysfakcjonować zarówno tych zmotoryzowanych i tych nie. Sąsiedztwo bujnych, grzybnych lasów jest dodatkową atrakcją dla miłośników spacerów i grzybiarzy. Jest to idealna lokalizacja dla osób które chcą połączyć aktywne życie zawodowe wraz ze spokojnym wypoczynkiem.

OPIS
Nieruchomość o powierzchni 1221m2  znajduje się na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Umiejscowienie nieruchomości pod lasem i na wzniesieniu zapewnia mieszkańcom wyjątkowe doznania estetyczne. Piękne widoki na pola i łąki powodują, że czas w tym miejscu "płynie wolniej". Z drugiej zaś strony osiedle znajduje się rzut beretem od centrum miejscowości. Do kompleksu dojazd utwardzoną drogą gminną. Media: prąd woda w granicy działek, kanaliza w drodze dojazdowej.


MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY

Jest to teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa przeznaczenie działki jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, o następujących warunkach kształtowania zabudowy:

- procent pokrycia działki zabudową max. 30%

- wysokość zabudowy max. 9 m

- dachy dwu lub wielospadowe o kącie nachylenia połaci 30° - 45°

- powierzchnia biologicznie czynna min. 50%

Miejsce wyjątkowe - niczym sielska polana ukryta w centrum miasta. Propozycja idealna dla kogoś kto marzy o podmiejskim "domu z białym płotkiem".
Zapraszam do prezentacji na żywo! - To trzeba zobaczyć!