Gdańsk, Mieczysława Boguckiego

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 863,03 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Gdańsk Świbno , Mieczysława Boguckiego
  • Numer oferty : BU798651
  • Cena za m2 : 475.07 PLN

 
Działka budowlana w Gdańsku, na Wyspie Sobieszewskiej.
 
LOKALIZACJA
Nieruchomość położona jest w urokliwej miejscowości Świbno na wyspie Sobieszewskiej. Miejsce otoczone domkami jednorodzinnymi i lasem, który po odcinku ok. 800m prowadzi nas bezpośrednio nad Morze Bałtyckie. Wyspa Sobieszewska to nie tylko bogactwo natury, ale także bogata infrastruktura, m.in. kościół, szkoła, sklepy i usługi, które latem przyciągają turystów oraz bardzo dobra komunikacja miejska zarówno dzienna jak i nocna. Tak więc,Świbno to po prostu dzielnica Gdańska, ale z wyjątkowymi walorami krajobrazowymi, idealna dla ludzi ceniących ciszę i spokój oraz niezwykły urok morskiego kurortu.
 
OPIS
Działka znajduje się nieopodal ul. Boguckiego. Bezpośredni dojazd do działki zapewnia utwardzona droga gminna. Powierzchnia działki jest płaska, prostokątna. Jej wymiary w przybliżeniu wynoszą 30 x 28m. Z dwóch stron jest ogrodzona. Media: prąd, kanaliza, gaz i woda znajdują się na granicy działki.
 
MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY
Jest to teren objęty miejscowym planem, który przeznacza teren pod zabudowę jednorodzinną. Warunki zabudowy kształtują się następująco: 
- powierzchnia zabudowy nieokreślono;
- wysokość max. 11m;
- powierzchnia biologicznie czynna min. 30%.
 
Działka idealna pod budowę wymarzonego domu nieopodal morza!