BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Działka budowlana niedaleko jeziora - Chwaszczyno!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 951 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Chwaszczyno , Sambora I
  • Numer oferty : BU468731
  • Cena za m2 : 357.52 PLN

Kupuj BEZPIECZNIE i BEZ prowizji!

Działka w okolicy jeziora Wysockiego w Chwaszczynie!

LOKALIZACJA:
Chwaszczyno
 to idealne miejsce dla osób chcących odpocząć od codziennego zgiełku, ale jednocześnie ceniących sobie dobrą komunikację z Trójmiastem. Bliskość obwodnicy trójmiasta, a także budowanej trasy kaszubskiej zapewnią sprawny dojazd do miast. Dla osób niezmotoryzowanych atutem będzie komunikacja miejska, pozwalająca na powrót do domu z centrum. Świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa zapewnia mieszkańcom m.in.: szkołę, supermarkety, kościół oraz inne usługi. Okolica nieruchomości otoczona jest lasami, a w odległości kilkuset metrów znajduje się jezioro Wysockie, idealne do spacerów, wypadów rowerowych i odpoczynku wśród natury.

OPIS:
Nieruchomość położona przy jednej z bocznych uliczek od ul. Sambora I. W kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 951m2 i wymiarach w przybliżeniu 25x38m. Znajduje się wśród kompleksu kilku działek otoczonych lasem. Teren jest płaski oraz ogrodzony. Dodatkowo wybudowane zostało szambo, a także wylana została podstawa fundamentów. Na terenie zostało otrzymane także pozwolenie na budowę. Media: prąd oraz woda na terenie działki, zostały przygotowane także już dokumenty do przyłączenia gazu. Dojazd do kompleksu drogą gminną, utwardzoną.

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:
Działka objęta została miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o następujących decyzjach:
-powierzchnia zabudowy - do 30%,
-dopuszczalny kąt nachylenia dachów - minimalnie 20, maksymalnie 50 stopni,
-dopuszczalna ilość kondygnacji - 1 kondygnacja oraz poddasze użytkowe,
-maksymalna wysokość budynku - do 9 metrów.

Zapraszam na prezentację!!!Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!