BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Kompleks działek budowlanych blisko Trójmiasta!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 000 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Chwaszczyno , Rewerenda
  • Numer oferty : BU688633
  • Cena za m2 : 250 PLN

Kupuj BEZPIECZNIE i BEZ prowizji!

Słoneczny kompleks działek budowlanych w spokojnej okolicy w CHWASZCZYNIE!

 

LOKALIZACJA:

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Rewerenda w Chwaszczynie. Działka położona w okolicy pięknych krajobrazów przyrody, lasów, pól, które służą długim spacerom na świeżym powietrzu, rekreacji, lub po prostu podziwianiu widoków nie przekraczając granic swojej działki. Mimo tak pięknych okoliczności przyrody w bliskim sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura usługowo-handlowa. Dla osób dojeżdżających do miasta niewątpliwym atutem będzie fakt, że nieruchomość położona jest blisko obwodnicy Trójmiasta. Dla rodzin istotnym atrybutem jest położony w pobliżu nowy plac zabaw dla dzieci oraz przystanek autobusowy.

 

OPIS:

Nieruchomość położona w kompleksie działek o powierzchniach: 1002m2 - 2014m2. Działka o płaskiej powierzchni w kształcie prostokąta. Na granice działki doprowadzone są media: woda, prąd i gaz. W przyszłości zaplanowana budowa sieci kanalizacyjnej. Droga jest utwardzona płytami betonowymi co ma duże znaczenie, szczególnie w porze jesienno-zimowej, gdyż pozwoli nam uniknąć brodzenia w błocie.

 

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:

Dla nieruchomości została wydana decyzja o warunkach zabudowy, przeznaczająca teren pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą o następujących parametrach kształtowania zabudowy:

-powierzchnia zabudowy max. do 16% powierzchni terenu

-powierzchnia biologicznie czynna min.25% powierzchni terenu

-budynek mieszkalny wolnostojący do 9m wysokości

-dach dwuspadowy lub wielospadowy o kącie nachylenia 33-45 stopni.

 

Nieruchomość ta jest dedykowana osobom chcącym się wyrwać z miejskiego zgiełku, a jednocześnie pozostać blisko infrastruktury dużego miasta.

 

Serdecznie zapraszam do prezentacji. Polecam!Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!