BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Uzbrojona działka pod lasem- Banino !

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 180 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Banino , Osiedle pod lasem
  • Numer oferty : BU571153
  • Cena za m2 : 279.66 PLN

Kupuj BEZPIECZNIE i BEZ prowizji!

Uzbrojona działka z warunkami zabudowy pod lasem !

LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się w Baninie - jednej z popularniejszych miejscowości wybieranych przez osoby, którzy cenią sobie spokój, ale również łatwy dostęp do centrum Trójmiasta. Posiadając prywatny środek transportu dużym atutem będzie dobrze dostępność obwodnicy trójmiejskiej. Dla osób korzystających z transportu publicznego zaletą będzie bliskość przystanku autobusowego oraz PKM. Miejscowość posiada bogato rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową, m.in. szkoły, supermarkety, czy restauracje. Dookoła terenu jest wiele miejsc zalesionych, czy zagospodarowanych o przeznaczeniu rekreacyjnym idealne na spacery, lub trasy rowerowe.


OPIS:
Nieruchomość o powierzchni 1180m2 o wymiarach 23x30. Działka jest płaska i ogrodzona. Media: prąd, gaz i woda znajdują się na działce. Dojazd do działki drogą gminną utwardzoną płytami jumbo, w wewnętrznej drodze na ostatnim odcinku nabywana jest służebność sprzedawana w cenie !

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:
Do działki zostały wydane warunki zabudowy o następujących decyzjach:
-wielkość powierzchni zabudowy - do 30%
-wysokość kalenicy - max. 10 m.,
-powierzchnia biologicznie czynna - min. 25%
-układ połaci dachowych - dach dwuspadowy lub wielospadowy 25* - 35* .

Zapraszam na prezentacje już dzisiaj !


Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!