Duża, uzbrojona, pod bliźniaki - Przyjaźń!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
610 000 PLN, Pow. 2 000 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
2 000 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Przyjaźń , Na Osiedlu Domów
Numer oferty:
BU752718
Cena za m2:
305 PLN
Duża, uzbrojona działka pod cztery segmenty w zabudowie bliźniaczej - Przyjaźń!

LOKALIZACJA:
Położenie miejscowości to idealne miejsce dla osób chcących odpocząć od miejskiego zgiełku. Osoby posiadające prywatne środki transportu przedostaną się do Gdańska, dzięki blisko zlokalizowanej Obwodnicy Trójmiasta w 25 minut. W okolicy znajdziemy również pełną infrastrukturę usługowo-handlową m.in.: szkołę, kościół czy supermarkety.

OPIS:
Działka położona jest na osiedlu domów jednorodzinnych. Jej powierzchnia wynosi 2000m2 a przybliżone wymiary to 65x32 m. Jest to teren płaski oraz bardzo dobrze nasłoneczniony. Media: prąd, woda, gaz oraz kanalizacja znajdują się na granicy działki. Dojazd do działki drogą gruntową utwardzoną w której jest ustanowiona służebność.

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:
Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego lecz spełnia wszystkie warunki niezbędne do wydania decyzji o warunkach zabudowy takie jak zapewniony dostęp do drogi publicznej, dostęp do mediów, "dobre sąsiedztwo".


Zapraszamy na prezentację już dzisiaj!


Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail