BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Uzbrojona działka z pozwoleniem na budowę !

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
499 000 PLN, Pow. 1 618 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 618 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Pępowo , Na Osiedlu Domów
Numer oferty:
BU396545
Cena za m2:
308.41 PLN
Uzbrojona działka z pozwoleniem na budowę -Pępowo! 

LOKALIZACJA:
Działka znajduje się w Pępowie - prężnie rozwijającej się miejscowości. Jej atutem jest bliskość do Gdańska. Dojazd do miasta zajmuje jedynie 15minut! Dla osób niezmotoryzowanych atutem będą przystanki autobusowe, a także kolej PKM znajdująca się w Pępowie. Dodatkowo w okolicy rozwinięta została infrastruktura usługowo-handlowa m.in. sklepy spożywcze, przedszkole, czy szkoła podstawowa.

OPIS:
Nieruchomość położona jest na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki wynosi 1618m2. Kształt działki przypomina prostokąt o przybliżonych wymiarach 35x47. Droga dojazdowa do działki jest utwardzoną gruntową, w której ustanowiona jest służebności. Media: prąd, gaz i woda znajdują się na granicy działki. Dla działki zostało wydane prawomocne pozwolenia na budowę budynku mieszkalnego według projektu - Dom w Wisteriach5 (G2). 

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:
Jest to teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa przeznaczenie działki jako MN - zabudowa jednorodzinna wolnostojąca o następujących warunkach kształtowania zabudowy:
- powierzchnia zabudowy - max 30%;
- wysokość zabudowy max 11m, ;
- dachy dwuspadowe o spadku w przedziale 40° - 45°;
- powierzchnia biologicznie czynna min. 25%.


Zapraszam na prezentację już dzisiaj !


Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail