BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Uzbrojona działka pod lasem- Pępowo !

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
269 000 PLN, Pow. 3 125 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 125 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Pępowo , Zielonych pól
Numer oferty:
BU959959
Cena za m2:
86.08 PLN

Uzbrojona działka pod lasem z miejscowym planem - Pępowo !

LOKALIZACJA:
Działka znajduje się w Pępowie - prężnie rozwijającej się miejscowości. Jej atutem jest bliskość do Gdańska. Dojazd do miasta zajmuje jedynie 15minut! Dla osób niezmotoryzowanych atutem będą przystanki autobusowe, a także kolej PKM znajdująca się w Pępowie. Dodatkowo w okolicy rozwinięta została infrastruktura usługowo-handlowa m.in. sklepy spożywcze, przedszkole, czy szkoła podstawowa.

OPIS:
Nieruchomość o powierzchni 3125m2 usytuowana na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media:prąd, gaz oraz woda znajdują się przy granicy działki. Dwa najdłuższe boki działki 65x60. Dojazd do nieruchomości drogą w której nabywana jest służebność.

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:
Działka została objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i następujących warunkach:
-powierzchnia zabudowy: do 30%,
-powierzchnia biologicznie czynna: min. 25%,
-budynki parterowe z poddaszem użytkowym 
-wysokość zabudowy - do 11m,
-kształt dachu - dachy dwuspadowe o kącie 40-45 stopni  

Umów się na prezentacje już dzisiaj i zobacz wszystkie zalety nieruchomości !!Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail