Uzbrojona, płaska działka - Pępowo!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
299 000 PLN, Pow. 1 107 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 107 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Pępowo , Górna
Numer oferty:
BU404353
Cena za m2:
270.10 PLN
Uzbrojona, płaska, dobrze nasłoneczniona działka- Pępowo !

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona w Pępowie, co daje doskonałe połączenie komunikacyjne z Trójmiastem. Miejscowość dobrze rozwinięta pod względem infrastruktury handlowo-usługowej. W pobliżu sklepy, placówki oświatowe i punkty usługowe. Pępowo jest położone 10 min drogi od Gdańska. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej mogą dojechać bezpośrednio do centrum Gdańska autobusem ZTM, prywatną linią autobusów ,,Gryf'' lub Koleją Metropolitalną. To idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a także tych aktywnych fizycznie. Ogromną zaletą są okoliczne tereny leśne oraz liczne ścieżki, którymi można udać się na spacer, czy też przejażdżkę rowerową.


OPIS:
Nieruchomość o powierzchni 1107m2 jest w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach 23x48. Media: woda, prąd, gaz i kanalizacja znajdują się na granicy działki. Gotowy projekt wodno-kanalizacyjny. Dojazd do nieruchomości drogą gminną wyłożoną płytami jumbo. 

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY: 

Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego lecz spełnia wszystkie warunki niezbędne do wydania decyzji o warunkach zabudowy takie jak zapewniony dostęp do drogi publicznej, dostęp do mediów, dobre sąsiedztwo. 

Zapraszam na prezentację już dzisiaj !


Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail