BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Uzbrojona działka pod Gdańskiem w Kolbudach!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
470 000 PLN, Pow. 1 003 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 003 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Kolbudy , Polna
Numer oferty:
BU469548
Cena za m2:
468.59 PLN
Malowniczo położona, uzbrojona działka pod Gdańskiem w Kolbudach!

LOKALIZACJA:
Położenie Kolbud w sąsiedztwie Gdańska stanowi idealne rozwiązanie do mieszkania dla ludzi związanych zawodowo z Trójmiastem. Droga do Gdańska, a tym samym obwodnicy Trójmiejskiej zajmuje 10 minut samochodem. Same Kolbudy mają również sporo do zaoferowania. Jako Miejscowość Gminna posiadają pełną infrastrukturę, poprzez kościół, różne sklepy i usługi na centrum handlowym kończąc. Są również bogate w inwestycje dedykowane dla dzieci takie jak, różne boiska, orliki, place zabaw, "siłownie pod chmurką" czy basen. Kolbudy są również świetnie skomunikowane z Trójmiastem, co pozwala na bezproblemowe przemieszczanie się osób niezmotoryzowanych. Świetną propozycję spędzenia czasu wolnego daje również jezioro, a tak właściwie "Bielkowski Zbiornik Wodny" i Przystań, która oferuje m.in. wypożyczalnię sprzętu wodnego.

OPIS:
Nieruchomość położona jest na nowopowstającym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Teren jest wyjątkowo urokliwie położony, pełen zieleni. Działka ma powierzchnię 1003 m2 i posiada pełne uzbrojenie: woda gotowe przyłącze , prąd i gaz bezpośrednio przy granicy działki, kanalizacja w trakcie podłączania do działki. Dojazd do nieruchomości drogą gminną utwardzoną gruntowa. 

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:
Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa jego przeznaczenie jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna o następujących warunkach kształtowania zabudowy:
- powierzchnia pokrycia działki zabudową max 15%;
- powierzchnia biologicznie czynna min. 30%;
- wysokość zabudowy 9m;
- dach dwuspadowe o kącie nachylenia połaci 25° - 45°

Jest to oferta idealna dla osób, które marzą o swoim "domku z białym płotkiem" na podmiejskim osiedlu. Miejsce ciche i pełne zieleni, przyjazne dzieciom i blisko Gdańska.
Polecam i zapraszam do prezentacji na żywo!

Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail