BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Sielsko położona działka z pełnym uzbrojeniem !

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
270 000 PLN, Pow. 1 444 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 444 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Kłodawa , Zła Wieś
Numer oferty:
BU719039
Cena za m2:
186.98 PLN
Sielsko położona działka z pełnym uzbrojeniem - Zła Wieś! 

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest malowniczo i sielsko. Dookoła znajduje się wiele terenów spacerowych, zachęcających do korzystania z aktywności na świeżym powietrzu. Zła Wieś mieści się blisko Pruszcza Gdańskiego czyli miejscowości gminnej w której znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa m.in.: centrum handlowe, przychodnia, szkoła, przedszkole i żłobek. Dodatkowym atutami miejscowości jest jej bliskie położenie od Gdańska zapewniające tym samym idealne rozwiązanie dla osób chcących połączyć aktywne życie zawodowe z zacisznym odpoczynkiem.

OPIS:
Nieruchomość położona jest na nowopowstającym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka mierzy 1444m2 i jest w kształcie prostokąta. Teren jest wyjątkowo urokliwie położony, pełen zieleni. Media: woda i prąd na granicy na działki. Dojazd do nieruchomości drogą prywatną gruntową utwardzoną, nabywaną w udziałach.

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:
Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa jego przeznaczenie jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna o następujących warunkach kształtowania zabudowy:
- powierzchnia pokrycia działki zabudową max 30%;
- powierzchnia biologicznie czynna - nie określa się
- wysokość zabudowy 9m;
- dach dwuspadowy o kącie nachylenia połaci 40°


Zapraszam na prezentację już dzisiaj !!


Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail