BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Działka z widokiem na jezioro - Dobrzewino!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
630 000 PLN, Pow. 2 000 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
2 000 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Dobrzewino , Osiedle nad Jeziorem
Numer oferty:
BU576245
Cena za m2:
315 PLN
W pełni uzbrojona działka z widokiem na jezioro - Dobrzewino!

LOKALIZACJA:
Położenie miejscowości na obrzeżach Trójmiasta to najlepszy wybór dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a jednocześnie chcących pozostać blisko wielkiego miasta. Ogromną zaletą tego miejsca są piękne lasy oraz okoliczne jezioro. Dobrzewino jest miejscowością położoną na wysokości Sopotu, z której z łatwością można dojechać do centrum Gdańska, jak i Gdyni samochodem w zaledwie 20 min. Dodatkowo bezpośrednią komunikację z Gdynią zapewnia ZTM w Gdyni (linia 191). W pobliżu znajdziemy także kościół, szkołę oraz okoliczne sklepy. Będąc tam, można zapomnieć, chociaż na chwilę, o ciągłym pośpiechu.

OPIS:
Działka o powierzchni 2000m2 w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach 40x50, jest położona na osiedlu domów jednorodzinnych. Spacerem w kilka minut dojdziemy do Jeziora Tuchomskiego. Media: prąd na działce, gaz, woda i kanalizacja znajdują się na granicy działki. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną, w której ustanowiona jest służebność.

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:
Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego lecz spełnia wszystkie warunki niezbędne do wydania decyzji o warunkach zabudowy takie jak zapewniony dostęp do drogi publicznej, dostęp do mediów, "dobre sąsiedztwo".

Zapraszam na prezentację już dzisiaj !

Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail