BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Malownicza działka w pełni uzbrojona- Dobrzewino!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
280 000 PLN, Pow. 1 371 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 371 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Dobrzewino , Na Osiedlu Domów
Numer oferty:
BU689395
Cena za m2:
204.23 PLN
Malownicza działka w pełni uzbrojona- Dobrzewino!

LOKALIZACJA:

Położenie miejscowości na obrzeżach Trójmiasta to najlepszy wybór dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a jednocześnie chcących pozostać blisko wielkiego miasta. Ogromną zaletą tego miejsca są piękne lasy. Również okoliczne jeziora będą ogromnym plusem tego miejsca, szczególnie latem, gdzie będzie można odetchnąć podczas upałów. Dobrzewino jest miejscowością położoną na wysokości Sopotu, z której z łatwością można dojechać do centrum Gdańska, jak i Gdyni samochodem w zaledwie 20 min. Dodatkowo bezpośrednią komunikację z Gdynią zapewnia ZTM w Gdyni (linia 191), co jest bardzo korzystnym udogodnieniem, gdyż przystanek znajduje się niedaleko. W pobliżu znajdziemy także kościół, szkołę oraz okoliczne sklepy. Będąc tam, można zapomnieć, chociaż na chwilę, o ciągłym pośpiechu.


OPIS:
Nieruchomość położona na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka o powierzchni 1371m2 jest w kształcie prostokąta. Media: woda, prąd na granicy działki. Dojazd do nieruchomości drogą nabywaną w udziałach, wliczony w cenę !

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY: 
Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa jego przeznaczenie jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.
Parametry kształtowania zabudowy:
-powierzchnia zabudowy max. do 30%,
-powierzchnia biologicznie czynna min. 40% powierzchni terenu,
-wysokość zabudowy o 9m.,
-dachy strome dwuspadowy o kącie nachylenia 30-45 stopni 

Zapraszam na prezentację już dzisiaj !!

 


Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail