BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Kompleks działek pod lasem - Chwaszczyno !

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
499 000 PLN, Pow. 1 024 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 024 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Chwaszczyno , Na Osiedlu Domów
Numer oferty:
BU807867
Cena za m2:
487.30 PLN

Kompleks działek pod lasem - Chwaszczyno !

LOKALIZACJA:

Chwaszczyno to miejsce idealne dla osób które pragną równocześnie spokoju jak i dobrego dojazdu do centrum miasta. Dzięki temu, że niedaleko znajduje się obwodnica, z łatwością dojedziemy zarówno do Gdańska, Sopotu i Gdyni. Osoby niezmotoryzowane ucieszy łatwy dostęp do komunikacji: zarówno autobusowej jak i kolejowej PKM! Wygodę mieszkańcom tej urokliwej miejscowości zapewnia pełna infrastruktura handlowo-usługowa. W pobliżu znajdziemy szkołę, przedszkole, centrum handlowe, supermarkety, kościół itp. Pobliskie jezioro i lasy zapewnia mnóstwo możliwości spędzania czasu wolnego. 


OPIS:
Działka położona jest w nowo budującej się części miejscowości. Znajdziemy tu piękne widoki, pola, łąki oraz lasy. Po sąsiedzku jedynie niska zabudowa jednorodzinna. Takie połączenia sprawia, że w tym miejscu czas zwalnia i można się poczuć jak na wakacjach. Kompleks liczy 2 działki które mierzą po 1023m2 i 1024m2. Każda z nich ma kształt kwadratu. Jest to teren płaski, nieogrodzony i świetnie nasłoneczniony. Do nieruchomości zostaną doprowadzone media: woda i prąd.  Droga dojazdowa nabywana jest w udziałach dodatkowo płatna 15 000złotych i będzie utwardzona żwirem. 

Cena obejmuje uzbrojenie oraz utwardzenie drogi.

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY: 
Dla działki zostały ustalone następujące warunki zabudowy:
- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna:
- powierzchnia zabudowy max. do 15% powierzchni terenu
- powierzchnia biologicznie czynna min 40 %powierzchni terenu
- wysokość zabudowy 9m
- dach dwuspadowy o kącie nachylenia 35-45 stopni lub wielospadowy o kącie nachylenia 25-35 stopni

Jest to oferta idealna dla ludzi ceniących bliskość natury, ciszę i spokój, a zarazem aktywnych zawodowo!  Gorąco polecam i zapraszam do prezentacji na żywo!Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail