BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Płaska, w pełni uzbrojona działka- Cedry Wielkie!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
330 000 PLN, Pow. 1 215 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 215 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Cedry Wielkie , Na Osiedlu Domów
Numer oferty:
BU664224
Cena za m2:
271.60 PLN
Płaska, w pełni uzbrojona działka- Cedry Wielkie!

LOKALIZACJA:
Cedry Wielkie to miejscowość gminna doskonale położona - niedaleko trasy szybkiego ruchu S7, dzięki której mamy doskonałą komunikację nie tylko z Trójmiastem, ale również Warszawą, Elblągiem czy innymi miejscowościami położonymi wzdłuż tej drogi ekspresowej. Posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę handlowo - usługową, w tym m.in. przedszkola, szkołę, sklepy i różne punkty usługowe. Zdecydowaną zaletą tej lokalizacji oprócz dobrej komunikacji z Trójmiastem i bogatej infrastruktury jest przede wszystkim sąsiedztwo terenów zielonych. Z każdej strony znajdziemy tereny spacerowe.


OPIS:
Nieruchomość o powierzchni 1215m2 znajduje się na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Media: kanalizacja i skrzynka z prądem na działce, woda i gaz na granicy. Dojazd do nieruchomości drogą gminną wyłożoną z płyt jumbo. 

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY: 
Działka to teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa jego przeznaczenie jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, o następujących parametrach kształtowania zabudowy:
- pokrycie działki zabudową max. 40%
- powierzchnia biologicznie czynna 30%
- wysokość zabudowy min. 7 max. 9 m
- dachy dwuspadowe o kącie nachylenia 40°-50°


Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail