BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Dwupokojowe słoneczne mieszkanie - Gdynia!

Mieszkanie na sprzedaż
265 000 PLN, Pow. 32,40 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
32,40 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdynia Obłuże , Stolarska
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
BU492943
Cena za m2:
8179.01 PLN
Kupuj BEZPIECZNIE i BEZ prowizji!

Dwupokojowe słoneczne mieszkanie  - Gdynia!

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w Gdyni Obłuże przy ulicy Stolarskiej. Osoby niezmotoryzowane ucieszy bliskość przystanku autobusowego. Kolejnym atutem tej lokalizacji jest świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa oferująca mieszkańcom liczne sklepy, szkoły, przedszkola, centra handlowe i przychodnie. Liczne ścieżki spacerowe, place zabaw i zielone przestrzenie pozwalają na rodzinną aktywność na świeżym powietrzu.

BUDYNEK:
Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Wejście do klatki zabezpieczone jest domofonem. Ogólnodostępne miejsca parkingowe przy budynku umożliwiają zaparkowanie mieszkańcom jak i ich gościom. Teren wokół jest zagospodarowany w place zabaw.

MIESZKANIE:
Na mieszkanie o powierzchni 32,40m2 składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka oraz WC. Układ pomieszczeń jest uniwersalny i pozwala na wiele rozwiązań aranżacyjnych. Na podłogach znajduje się linoleum. Mieszkanie wymaga  remontu. 

Do mieszkania przynależy piwnica.

OPŁATY:
Opłaty czynszowe kształtują się na poziomie ok. 400 zł/mc, w co wliczają się opłaty za zimną i ciepłą wodę, ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz śmieci itp.

Nieruchomość idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, bezpieczeństwo a zarazem dobrą komunikacje z całym Trójmiastem.


Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail