Gdańsk, Jana Pawła II

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 64,50 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Gdańsk , Jana Pawła II
  • Rok budowy : 1992
  • Piętro: 2 na 12
  • Numer oferty : BU397055
  • Cena za m2 : 8046.51 PLN


Trzypokojowe mieszkanie BLISKO MORZA i Parku Reagana!

LOKALIZACJA
Nieruchomość położona jest w jednej z atrakcyjniejszych części Gdańska - w pasie nadmorskim w dzielnicy Zaspa. Zapewnia to piękne i malownicze widoki na morze oraz łatwy dostęp do atrakcji turystycznych. Osoby niezmotoryzowane ucieszy bliskość komunikacji miejskiej, dzięki której dostaniemy się w każdy zakątek Trójmiasta w bardzo szybkim czasie. Natomiast pełna infrastruktura wokół zapewnia wygodę i oszczędność czasu - w niedalekiej odległości znajdziemy wiele sklepów, marketów, punkty usługowe, placówki oświatowe, ośrodki zdrowia, kościół oraz tereny spacerowe i place zabaw dla najmłodszych. Dużym atutem jest ścieżka rowerowa prowadząca wprost na plaże i molo w Brzeźnie.

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 12 piętrowym bloku. Budynek na bieżąco przechodzi modernizacje. W częściach wspólnych wymieniono instalacje i okna, a także wyremontowano klatkę schodową. Nieruchomość zyskała także całkowicie nowe nowe dwie windy. Na osiedlu znajduje się parking zamykany szlabanem dla wyłącznego użytku mieszkańców.

MIESZKANIE
64,5m2,które składa się z: 3 przestronne nieprzechodnie pokoje, osobna kuchnia, łazienka z wanną, wc oraz przedpokój. Układ jest funkcjonalny, a pomieszczenia przestronne i świetnie doświetlone. Jasna kuchnia z dużym oknem zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych dla nowych mieszkańców. Dzięki łazience z wanną oraz osobnemu wc nawet spora rodzina uniknie porannych kolejek i opóźnień do wyjścia. Z największego pokoju mamy wyjście na balkon, na którym możemy wypić poranną kawę. Kuchnia wyposażona w podstawowe sprzęty oraz meble. Zadbana nieruchomość gotowa do zamieszkania!

OPŁATY
Czynsz wynosi około 550 zł/m-c, w czynszu zawiera się praktycznie wszystko, w tym zaliczki na ogrzewanie, wodę ciępłą i zimną, utrzymanie części wspólnych, wywóz śmieci, administarcję itp.

Do mieszkania przynależą 2 piwnice oraz możliwość korzystania ze wspólnej suszarni.

Serdecznie polecam osobom ceniącym sobie bliskość morza! Zapraszam na prezentację!