Gdańsk, Olsztyńska

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 67 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Gdańsk Przymorze , Olsztyńska
  • Rok budowy : 2011
  • Piętro: 6 na 16
  • Numer oferty : BU206221
  • Cena za m2 : 10432.84 PLN


Wyjątkowy Apartament NAD MORZEM- Trzy Żagle!

LOKALIZACJA

Ulica Olsztyńska znajduje się w niezwykle atrakcyjnej dzielnicy Przymorze. Dzielnica jest świetnie skomunikowana z całym Trójmiastem, bliskość przystanków autobusowych podnosi komfort mieszkańców którzy nie posiadają aut, zaś zmotoryzowanych ucieszy fakt świetnego dojazdu do centrum oraz duża ilość miejsc postojowych. Kolejnym atutem podnoszącym atrakcyjność tego miejsca jest świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Bliskość sklepów, szpitala, szkoły i przedszkola znacznie ułatwia codzienne obowiązki. Miłośników natury z pewnością ucieszy fakt bliskiego sąsiedztwa morza oraz pięknego parku Regana. Duże tereny zielone oferują mieszkańcom wspaniałe miejsce na odpoczynek po ciężkim dniu w pracy, idealne miejsce na zabawę z dziećmi oraz romantyczny spacer. Na terenie parku znajdują się place zabaw, ścieżki spacerowe, drogi rowerowe oraz piękne zejścia na dużą plażę. Skorzystać można także z szerokiej oferty kawiarni i restauracji znajdujących ie bezpośrednio na plaży lub na klimatycznym molo. Okolica jest niezwykle urocza i spokojna dzięki czemu jest idealnym miejscem do życia dla rodziny.

BUDYNEK:
"Trzy Żagle" to zespół czterech 16-piętrowych apartamentowców, które powstały na Gdańskim Przymorzu przy ulicy Olsztyńskiej. Zdecydowanym atutem inwestycji jest jakość wykończenia budynków. Znajdziemy tam wysokiej jakości materiały, które nie tylko mają dobre parametry od strony technicznej, ale także prezentują wysoki poziom estetyczny. W częściach wspólnych znajdziemy zarówno elementy dekoracyjne wykonane z drewna jak i szkła. Apartamentowce wyposażone są w cichobieżne windy (dwie w każdej klatce schodowej), które zaczynają bieg z parkingu podziemnego. Teren osiedla jest ogrodzony i monitorowany, a nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa przez całą dobę ochrona. Teren pomiędzy osiedlem wypełnia mała architektura oraz plac zabaw dla dzieci.

MIESZKANIE:
Apartament znajduje się na 6 piętrze wysokościowca. Jego powierzchnia wynosi 67m2. Składają się na nią: salon połączony z kuchnią, 2 sypialnie, łazienka, WC oraz przestronny korytarz. Apartament ma wyjątkowo funkcjonalny układ. Salon połączony z kuchnią stanowi wspólną dużą przestrzeń - 28m2. Sypialnie zostały oddzielone od strefy dziennej przestronnym korytarzem (ok 10m2), co pozwala na wypoczynek mimo aktywnego życia pozostałych domowników. Warto także zaznaczyć, iż nieruchomość została wyposażona w sporą łazienkę i osobne WC. Pomieszczenia zostały urządzone w podwyższonym standardzie. W kuchni znajdziemy zarówno elementy dekoracyjne jak i szeroką gamę praktycznych rozwiązań. Całość zabudowy powstała w systemach "blum". Ilość powstałych powierzchni do przechowywania oraz blatu roboczego nie tylko zadowoli ale także zaskoczy nie jedną "Panią Domu". Całości efektu i funkcjonalności tego pomieszczenia dopełniają sprzęty AGD z najwyższej półki. Łazienka to pomieszczenie przestronne (ok 5m2), które mieści natrysk typu walk-in.  Całość wykończenia utrzymana jest w podwyższonym standardzie. Ogromnym atutem mieszkania jest także obszerna loggia (ok 20m2!), z której roztacza się przyjemny widok na zieleń i pas nadmorski!

Istnieje możliwość zakupu miejsca w hali garażowej oraz komórki w łącznej cenie 40tyś zł !!

OPŁATY:
Koszty utrzymania tego apartamentu nie są wysokie. Czynsz wynosi 450zł latem i 550zł zimą i zawiera wszystko zaliczkowo: zaliczkę na wodę, ogrzewanie, utrzymanie części wspólnych, administrację i ochronę.

Nieruchomość idealna dla kogoś kto marzy o odrobinie luksusu i wygodnym miejscu do życia!
Wyjątkowy apartament w wyjątkowym miejscu!
Serdecznie zapraszam do prezentacji na żywo!