Gdańsk, Aleksandra Majkowskiego

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 82,40 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Gdańsk Oliwa , Aleksandra Majkowskiego
  • Rok budowy : 1905
  • Piętro: 0 na 2
  • Numer oferty : BU115314
  • Cena za m2 : 10800.97 PLN

Kupuj BEZPIECZNIE i BEZ prowizji!

Przestronne mieszkanie idealne pod działalność lub dla miłośnika klimatycznych nieruchomości !

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej części Gdańska - dzielnicy Oliwa. W najbliższym sąsiedztwie mieszkania znajduje się Park Oliwski. W okolicy pełne zaplecze handlowo-usługowe, szkoły, poczta, apteki, restauracje, banki itp. Nieruchomość znajduje się w miejscu, które doskonale skomunikowane jest z resztą miasta. Do stacji PKP Oliwa dojdziemy pieszo w 1 minutę, zaś do pętli tramwajowej i przystanków autobusowych w 3 minuty.

BUDYNEK:
Kamienica z 1905 roku. Prężnie działająca wspólnota dba o stan techniczny i wizualny. Tak więc w zeszłym roku nieruchomość przeszła remont elewacji,  zrobiona została również izolacja pionowa i pozioma fundamentów. Budynek posiada także nowy dach oraz drzwi wejściowe. W kamienicy łącznie jest 5 mieszkań. Pod oknami ogródek - wspólny z sąsiadami.

MIESZKANIE:
Mieszkanie znajduje się na parterze i posiada samodzielne wejście z zewnątrz. Lokal o powierzchni 82,4 m2  składa się z 3 pokoi, kuchni,łazienki, pomieszczenia gospodarczego oraz wiatrołapu. Układ pomieszczeń pozwala na wiele zmian aranżacji dzięki tylko jednej ścinie nośnej oraz lokalizacji pionów. Wszystkie pomieszczenia są przestronne i ustawne. Wysokość pomieszczeń to 3,30m. W tej chwili mieszkanie ogrzewanie jest elektryczne ale łatwo można przejść na gazowe (są już poczynione wstępne uzgodnienia). Istnieje również możliwość zrobienia drugiego wyjścia bezpośrednio na ogród (tu także zostały już poczynione wstępne uzgodnienia).

OPŁATY: 
Opłaty kształtują się na wysokości 550zł miesięcznie. W czym znajduje się zaliczka na wodę, administrację, wywóz śmieci oraz fundusz remontowy, który stanowi większą część tej kwoty - 350zł.

Nieruchomość idealna pod działalność, inwestycyjne lub dla miłośnika klimatycznych nieruchomości.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!