BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Wyjątkowy Apartament - Gdańskie Tarasy!

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 58 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Gdańsk Karczemki , Kartuska
  • Rok budowy : 2019
  • Piętro: 4 na 4
  • Numer oferty : BU876131
  • Cena za m2 : 7206.90 PLN

Kupuj BEZPIECZNIE i BEZ prowizji!

Wyjątkowy Apartament - "Gdańskie Tarasy"!

LOKALIZACJA:
Miejsce wyróżnia się ze względu na doskonałą lokalizację, świetnie rozwiniętą sieć komunikacyjną i drogową. W bliskim sąsiedztwie znajduje się hipermarket oraz centrum handlowe. W pobliżu istnieje pełna infrastruktura edukacyjna, placówki opieki medycznej oraz elementy ułatwiające codzienne życie. W okolicy znajduje się Jezioro i Potok Jasień, które zapewniają odpoczynek w sąsiedztwie otwartej, zielonej przestrzeni.

"Gdańskie Tarasy" jest funkcjonalnym osiedlem zlokalizowanym w dzielnicy Jasień, popularnej południowej części Gdańska. Całe osiedle zostało zaprojektowane bez barier architektonicznych z myślą o osobach poruszających się na wózkach.Zewnętrzny fitness umożliwi aktywny wypoczynek, a tereny rekreacyjne dadzą możliwość przeżyć niezapomniane chwile.

BUDYNEK:
Atutem inwestycji jest wysoki standard obejmujący: szlachetne materiały wykończeniowe wewnątrz i na zewnątrz budynków, cichobieżne windy, drzwi antywłamaniowe, parapety z konglomeratu, ściany działowe murowane. W celu zapewnienia komfortu termicznego zastosowano energooszczędne rozwiązania budowlane. Dach budynku zostanie zagospodarowany na strefę relaksu dostępną wyłącznie dla mieszkańców i ich gości

MIESZKANIE:
Apartament znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego budynku. Na powierzchnię 58m2 składają się: salon z otwartą kuchnia,  2 sypialnie, łazienka. 
Nieruchomość będzie oddana do użytkowania w kwietniu.


Możliwość dokupienia miejsca w hali garażowej w cenie 25 000 zł

Do mieszkania przynależą udziały w częściach wspólnych budynku oraz gruntu, które deweloper wycenił na 12 000 zł 


OPŁATY:
Koszty utrzymania tego apartamentu to 180zł/m-e, 

Serdecznie zapraszam do prezentacji na żywo!Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!