Gdańsk, prof. Józefa Więckowskiego

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 74 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Gdańsk Chełm , prof. Józefa Więckowskiego
  • Rok budowy : 1993
  • Piętro: 1 na 4
  • Numer oferty : BU673596
  • Cena za m2 : 6148.65 PLN


Przestronne trzypokojowe mieszkanie na Gdańskim Chełmie!

LOKALIZACJA
Nieruchomość mieści się na ulicy Więckowskiego należącej do dzielnicy Chełm. Osiedle, na którym znajduje się blok mieszkalny jest dobrze usytuowane ze względu na dobry dojazd zarówno do centrum jak i bliskość Trójmiejskiej obwodnicy, a także wspaniale rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej. Ta lokalizacja jest praktyczna ze względu na bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową. Bliskość szkół, przedszkoli, restauracji, sklepów, a także siłowni, boisk i kortów tenisowych gwarantuje mieszkańcom wygodę oraz wachlarz możliwości na spędzenie wolnego czasu. Dla miłośników natury oraz osób aktywnych fizycznie okolica oferuje liczne treny zielone zarówno skwery na osiedlu jaki i piękny park tuż obok.

BUDYNEK
Mieszkanie mieści się na pierwszym pietrze czteropiętrowego bloku mieszkalnego wybudowanego w 1993 roku. Nieruchomość jest zadbana zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Budynek jest ocieplony i posiada nową elewację. Klatka schodowa odświeżona. Dookoła budynku znajdują się ładnie zagospodarowana zieleń oraz parking dla mieszkańców. Obok bloku mieści się również spory plac zabaw dla najmłodszych oraz boiska do gier zespołowych dla trochę starszych. O bezpieczeństwo mieszkańców dba nowoczesny domofon.

MIESZKANIE
Mieszkanie ma powierzchnię 72 m2 na którą składają się: 4 pokoje, kuchnia, łazienka, WC i korytarz. Mieszkanie jest bardzo przestronne i ustawne. Ma cztery niezależne pokoje które są duże i ustawne dzięki czemu można je zaaranżować bez większego problemu według własnych potrzeb. Atutem jest oddzielna kuchnia z oknem. Z salonu znajduje się wyjście na przestronny balkon z widokiem na zieleń idealny na popołudniowy wypoczynek.

OPŁATY
Czynsz całoroczne wynosi 530 zł/mc i zawiera się w nim wszystko min.: zaliczki za wodę, gaz, ogrzewanie, wywóz śmieci oraz fundusz remontowy.

Do mieszkania przynależy piwnica. 

Serdecznie zapraszam na prezentacje tej nieruchomości.