BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Słoneczna działka budowlana - Wiślinka !

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 664 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Wiślinka
  • Numer oferty : BU369333
  • Cena za m2 : 240.96 PLN

Kupuj BEZPIECZNIE i BEZ prowizji!

Działka budowlana z miejscowym planem- Wiślinka !

LOKALIZACJA:

Działka znajdują się w Wiślince, w cichej i spokojnej okolicy. Osoby zmotoryzowane, mogą dotrzeć do centrum Gdańska w około 15 minut, zaś bezpośredni wjazd na Obwodnicę Południową i tym samym 'trasę warszawską" pozwala ominąć wszelkie korki, co docenią ludzie często podróżujący. Osoby nie posiadające samochodu mogą skorzystać z sieci autobusów miejskich. Miejsce ciągle się rozwija, przez co powstaje coraz więcej miejsc użyteczności publicznej. Droga do szkoły zajmuje zaledwie 5 minut, a w okolicy znajduje się również przedszkole, świetlica oraz sklepy.

OPIS:
Nieruchomość o powierzchni 664 m2 położona jest na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media: prąd na działce, woda w drodze przy działce, gaz i kanalizacja w drodze dojazdowej. Dojazd do działki drogą gminną.


MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:
Jest to teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa przeznaczenie działki jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna o następujących warunkach kształtowania zabudowy:
- powierzchnia zabudowy działki do 30%,
- procent powierzchni biologicznie czynnej minimum 50%,
- wysokość zabudowy - 2 kondygnacje, w tym poddasze użytkowe, max 9 m do kalenicy,
- dachy symetryczne, dwuspadowe lub wielospadowe, nachylenie połaci 30º - 45º, kalenica główna równoległa lub prostopadła do frontu działki,

Zapraszam na prezentację już dzisiaj !!


Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!