BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Działka w Straszynie widok na panoramę okolicy!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 2 396 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Straszyn , Osiedle Pod Lasem
  • Numer oferty : BU980022
  • Cena za m2 : 183.64 PLN


Zjawiskowa działka bezpośrednio pod lasem z pięknym widokiem na Straszyn i okolice.

 

LOKALIZACJA

Straszyn to doskonale miejscowość na budowę wymarzonego domu. Dojazd do samego Gdańska niestanowi żadnego problemu - czy to samochodem czy bez niego. To idealna lokalizacja dla ludzi ceniących bliskość natury - co za tym idzie ciszę i spokój, a zarazem dobrą komunikację z Trójmiastem. Sporą atrakcją jest znajdujące się w okolicy Jezioro Straszyńskie. Blisko znajduje się pełna infrastruktura, m.in. szkoła, kościół, sklepy i usługi.

 

OPIS

Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Ma kształt trapezu, jej wymiary szerokość to ok. 54 x 42m. Media: prąd,i woda - na granicy działki, gaz - w drodze dojazdowej. Dojazd do samej działki drogą gminną.

 

MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY

Jest to teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa przeznaczenie działki jako MJ - zabudowa jednorodzinna wolnostojąca o następujących warunkach kształtowania zabudowy:

- wysokość zabudowy do 9,5 m, tj. jedna kondygnacja z poddaszem użytkowym, z wyjątkiem zabudowy o charakterze rezydencjonalnej, gdzie dopuszcza się 2 kondygnacje z poddaszem użytkowym, gdzie wysokość zabudowy wynosi 12 m

- dachy dwuspadowe symetryczne z poddaszem użytkowym o spadkach 45° lub półpłaskie o spadkach 12°- 22°

- powierzchnia biologicznie czynna min 50%.

 

Działka ta jest uosobieniem każdych oczekiwań. Działka blisko lasu? Tak. Z pięknym widokiem? Tak. Z dobrym dojazdem do Trójmiasta? Ależ oczywiście! Pozostaje tylko wybrać ekipę budowlaną i iść do góry z budową!

 

Chcesz to zobaczyć na własne oczy? Umów się na prezentację w terenie. I ty możesz mieć taką piękną działkę!

Gorąco polecam!