BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Działka budowlana w Straszynie na osiedlu Modrym!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 152 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Straszyn , Neptuna
  • Numer oferty : BU150838
  • Cena za m2 : 386.28 PLN


Działka budowlana w Straszynie na osiedlu MODRYM!

 

LOKALIZACJA:

Nieruchomość położona jest w Straszynie. Jest to doskonały wybór dla osób, które chcą oderwać się od codzienniego zgiełku, jednocześnie pozostając w doskonałej komunikacji z Trójmiastem. Miejscowość jest dobrze rozwinięta pod względem infrastruktury usługowo-handlowej, w pobliżu znajdziemy sklepy, placówki oświatowe czy punkty usługowe. Nie brak jest miejsc do aktywnego spędzania czasu w okolicy - łąki, pola oraz lasy. Sporą atrakcją jest znajdujące się w okolicy Jezioro Straszyńskie. To idealna lokalizacja dla ludzi ceniących bliskość natury - co za tym idzie ciszę i spokój, a zarazem dobrą komunikację z Trójmiastem.

 

OPIS:

Działka położona jest na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki wynosi 1152 m2. Ma kształt zbliżony do trapezu o wymiarach około 43x32m. Na granicy działki znajduje się woda, prąd, gaz oraz kanalizacja. Dojazd na nieruchomość kameralną drogą gminną. W najbliższej przyszłości zaplanowano utwardzenie drogi.

 

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:

Jest to teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa przeznaczenie działki jako MM - teren zabudowy mieszkaniowej mieszanej jednorodzinna i wielorodzinna o następujących warunkach kształtowania zabudowy:

- procent pokrycia działki zabudową - nie ustalono

- wysokość zabudowy jedna kondygnacja plus poddasze użytkowe, maksimum 9,5 m;

- dachy dwuspadowe o spadkach 45° lub półpłaskie o spadkach 12° - 22°;

- powierzchnia biologicznie czynna min. 50%.

 

Jeśli szukasz cisze i spokój, a jednocześnie chcesz być dobrze skomunikowany z Trójmiastem, to ta oferta jest stworzona wręcz dla Ciebie! Sprawdź na prezentacji czy to jest miejsce, w którym możesz spełnić swoje marzenie o domu jednorodzinnym!