BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Działka budowlana pod lasem - Straszyn!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 688 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Straszyn , Osiedle Pod Lasem
  • Numer oferty : BU808637
  • Cena za m2 : 179.50 PLN

Malownicza działka budowlana w Straszynie z widokem!

 

LOKALIZACJA:

Nieruchomość położona jest w Straszynie. Dojazd do samego Gdańska nie stanowi żadnego problemu - czy to samochodem czy bez niego. Sprawia to, że ludzie coraz częściej wybierają to miejsce na swój wymarzony podmiejski "domek z białym płotkiem". To idealna lokalizacja dla ludzi ceniących bliskość natury - co za tym idzie ciszę i spokój, a zarazem dobrą komunikację z Trójmiastem. Sporą atrakcją jest znajdujące się w okolicy Jezioro Straszyńskie. Równie blisko znajduje się pełna infrastruktura usługowo-handlowa. 

 

OPIS:

Działka położona jest na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki wynosi 1688 m2. Ma kształt prostokąta o wymiarach około 27x60m. Media: prąd na działce, woda, gaz i kanaliza w drodze dojazdowej. Dojazd na nieruchomość drogą, w której nabywany jest udział.

 

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:

Jest to teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa przeznaczenie działki jako MJ - zabudowa jednorodzinna wolnostojąca o następujących warunkach kształtowania zabudowy:

- powierzchnia zabudowy - nie określono;

- wysokość zabudowy jedna kondygnacja plus poddasze użytkowe, maksimum 9,5 m;

- dachy dwuspadowe o spadkach 45° lub półpłaskie o spadkach 12° - 22°;

- powierzchnia biologicznie czynna min. 50%.

 

Nieruchomość dedykowana jest osobom chcącym wyrwać się z miejskiego zgiełku. Serdecznie zapraszamy na prezentację, krajobraz jest niezwykle urzekający!