BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Działka na osiedlu nad Radunią - Straszyn!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 480 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Straszyn , Osiedle nad Radunią
  • Numer oferty : BU300349
  • Cena za m2 : 239.86 PLN

Kupuj BEZPIECZNIE i BEZ prowizji!

Działka budowlana w Straszynie na osiedlu domów nad Radunią!


LOKALIZACJA
Działka zlokalizowana jest w Straszynie, bardzo szybko rozwijającej się miejscowości. Największym plusem jest bliskość Gdańska do którego wygodny dojazd mają nie tylko osoby zmotoryzowane, a także osoby nie posiadające samochodu dzięki sieci autobusowej. Ogromnym plusem jest bliskość obwodnicy dzięki której w szybkim czasie z łatwością dojedziemy do Gdańska, Gdyni i Sopotu. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, supermarkety, restauracja, stacje benzynowe i inne punkty użyteczności publicznej. Dodatkowo bliskość lasów, jeziora i malowniczych ścieżek spacerowych gwarantuje niezapomniane rodzinne wycieczki rowerowe i spacerowe.

OPIS
Nieruchomość zlokalizowana jest na terenie osiedla domków jednorodzinnych. Prostokątna działka liczy 854 m2 a jej wymiary w przybliżeniu wynoszą 71x21. Media: prąd, gaz i woda znajdują się w drodze dojazdowej do działki. Bezpośredni dojazd do działki drogą w której sprzedawane są udziały.

MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY
Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa jego przeznaczenie jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.
Parametry kształtowania zabudowy:
- wysokość zabudowy max. 9,5m;
- dachy dwuspadowe o spadkach 45o lub półpłaskie o spadkach 12 stopni-22 stopni
- powierzchnia biologicznie czynna nie mniejsza niż 50%


Jeśli marzy Ci się niedroga działka w dobrej komunikacji z Gdańskiem - to jest to doskonały wybór! Przyjedź na prezentację, zobacz tą działkę i spełnij swoje marzenie o domie z ogródkiem! Nic łatwiejszego!

Oczywiście polecam i zapraszam na prezentację na żywo!
Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!