Straszyn, Spokojne Osiedle

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 000 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Straszyn , Spokojne Osiedle
  • Numer oferty : BU902555
  • Cena za m2 : 269 PLN

Uzbrojona działka budowlana blisko Radunii w Straszynie!

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona w Straszynie, co daje doskonałe połączenie komunikacyjne z Trójmiastem za sprawą obwodnicy. Miejscowość dobrze rozwinięta pod względem infrastruktury handlowo-usługowej. W pobliżu sklepy, placówki oświatowe i punkty usługowe. Nie brak miejsc do aktywnego spędzania czasu - w okolicy łąki, lasy, pola i doliny oraz jezioro, dzięki którym jest to doskonała lokalizacja dla rodzin, które uwielbiają spędzać wspólnie i aktywnie czas wolny.

OPIS:
Działka położona jest na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki wynosi 1000 m2. Ma kształt prostokąta o wymiarach około 23x43m. w drodze dojazdowej znajduje się woda, prąd, gaz oraz kanalizacja. Dojazd na nieruchomość kameralną drogą gminną utwardzoną płytami jumbo.

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:
Jest to obszar objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa przeznaczenie działki jako zabudowa jednorodzinna (MJ), o następujących warunkach zabudowy:
- powierzchnia zabudowy - nie określono;
- wysokość zabudowy jedna kondygnacja plus poddasze użytkowe, maksimum 9,5 m;
- dachy dwuspadowe symetryczne o spadkach 45° lub półpłaskie o spadkach 12° - 22°;
- powierzchnia biologicznie czynna min. 50%.


Teren ten stanowi doskonałą propozycję dla każdego kto zamierza wybudować swój własny dom w zacisznym miejscu blisko natury. Gorąco polecam i zapraszam do prezentacji na żywo!