Przyjaźń, Żukowska

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 562 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Przyjaźń , Żukowska
  • Numer oferty : BU473026
  • Cena za m2 : 70.42 PLN

Kupuj BEZPIECZNIE i BEZ prowizji!

Działka z pięknym widokiem !

Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w prężnie rozwijającej się miejscowości z licznymi ścieżkami rowerowymi, placami zabaw, jeziorem a wszystko to w otulinie lasów. W miejscowości znajduje się bardzo bogata infrastruktura m.in. placówki oświatowe, kościół, sklepy, restauracja oraz lokale usługowe pozwala na spełnienie wszystkich najważniejszych potrzeb nie wyjeżdżając z miejscowości. Lokalizacja blisko Gdańska - 10min samochodem do Obwodnicy Trójmiasta, kursuje tutaj również autobus linii "gryf". 

Opis:
Działka znajduje się na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych, które położone jest niezwykle malowniczo z widokiem na pola i łąki. Jej powierzchnia wynosi 1562m2. Ma kształt zbliżony do kwadratu, o wymiarach zbliżonych do 42.5x40m. Jej teren jest lekko pochylony w stronę łąki i  nieogrodzony. Media: prąd jest na granicy działki, gaz i woda natomiast w odległości ok 100m. Dojazd do działki ślepą utwardzoną drogą gruntową.

Możliwości Zabudowy:
Działka spełnia wszystkie warunki niezbędne do wydania warunków zabudowy, czyli:
- tzw. "zasadę dobrego sąsiedztwa"
- dostęp do mediów
- dostęp do drogi publicznej.

Działki sąsiednie są już zabudowane domami jednorodzinnymi.
Serdecznie Polecam!Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!