BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Działek budowlana w Pępowie!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 5 339 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Pępowo , Piękny Widok
  • Numer oferty : BU206474
  • Cena za m2 : 52.44 PLN

Kupuj BEZPIECZNIE i BEZ prowizji!

Kompleks działek pod zabudowę jednorodzinną w Pępowie!

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona w Pępowie, co daje doskonałe połączenie komunikacyjne z Trójmiastem. Miejscowość dobrze rozwinięta pod względem infrastruktury handlowo-usługowej. W pobliżu sklepy, placówki oświatowe i punkty usługowe. Pępowo jest to miejscowość położona 20 min. drogi od Gdańska. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej mogą dojechać bezpośrednio do centrum Gdańska autobusem ZTM, prywatną linią autobusów ,,Gryf'' lub Koleją Metropolitalną która kursuje również do Gdyni. Nie brak miejsc do aktywnego spędzania czasu - w okolicy łąki, lasy, dzięki którym jest to doskonała lokalizacja dla rodzin, które uwielbiają spędzać wspólnie i aktywnie czas wolny.

OPIS:
Działka budowlana położona jest na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Do wyboru została działka o powierzchni  5339 m2 . Dojazd na nieruchomość kameralną drogą w której nabywane są udziały. Gaz oraz woda znajdują się w drodze dojazdowej. Prąd znajduje się na początku kompleksu.

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:
Dla działek została wydana decyzja o warunkach zabudowy, przeznaczająca teren pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą o następujących parametrach kształtowania zabudowy:
-powierzchnia zabudowy max. do 16% powierzchni terenu
-powierzchnia biologicznie czynna min.25% powierzchni terenu
-budynek mieszkalny wolnostojący do 9m wysokości
-dach dwuspadowy o kącie nachylenia 35-45 stopni.

Teren ten stanowi doskonałą propozycję dla każdego kto zamierza wybudować swój własny dom w zacisznym miejscu blisko natury.. Gorąco polecam i zapraszam do prezentacji na

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!