BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Kompleks działek budowlanych pod lasem- Pępowo !

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 922 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Pępowo , Remusa
  • Numer oferty : BU294339
  • Cena za m2 : 119.67 PLN

Kupuj BEZPIECZNIE i BEZ prowizji!

Kompleks działek w Pępowie pod lasem !

LOKALIZACJA:

Działki zlokalizowane są w Pępowie, niedaleko ul. Remusa. Teren ten łączy dwie cechy: spokój i cisza przeplata się z doskonałym dojazdem, dzięki prostemu dostępowi do Obwodnicy Trójmiasta oraz drogi krajowej S20. Autobusy komunikacji miejskiej oraz przejeżdżająca tamtędy PKM-ka daje również łatwe poruszanie się przez osoby niezmotoryzowane. W pobliżu sklepy, stacje benzynowe i inne punkty użyteczności publicznej. Pobliskie lasy pozwalają na spacer na łonie natury.


OPIS:
Nieruchomość położona jest w kompleksie 3 działek budowlanych o powierzchniach: 1922m2, 2164m2 i 2910m2.  Działki znajdują się na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w otulinie lasu. Dojazd do działek jest drogą gminną, która ma zostać wyłożona płytami. Media: gaz i prąd znajdują się na granicy działek, woda oddalona o 20m. 


MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:
Działka została objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i następujących warunkach:
-powierzchnia zabudowy: do 30%,
-powierzchnia biologicznie czynna: min. 25%,
-budynki parterowe z poddaszem użytkowym
-wysokość zabudowy - do 11m,
-kształt dachu - dachy dwuspadowe o kącie 40-45 stopni

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ JUŻ DZISIAJ !


Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!