BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Uzbrojona działka pod lasem- Pępowo !

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 3 125 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Pępowo , Zielonych pól
  • Numer oferty : BU959959
  • Cena za m2 : 100.80 PLN

Kupuj BEZPIECZNIE i BEZ prowizji!

Uzbrojona działka pod lasem z miejscowym planem - Pępowo !

LOKALIZACJA:
Działka znajduje się w Pępowie - prężnie rozwijającej się miejscowości. Jej atutem jest bliskość do Gdańska. Dojazd do miasta zajmuje jedynie 15minut! Dla osób niezmotoryzowanych atutem będą przystanki autobusowe, a także kolej PKM znajdująca się w Pępowie. Dodatkowo w okolicy rozwinięta została infrastruktura usługowo-handlowa m.in. sklepy spożywcze, przedszkole, czy szkoła podstawowa.

OPIS:
Nieruchomość o powierzchni 3125m2 usytuowana na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media:prąd, gaz oraz woda znajdują się przy granicy działki. Dwa najdłuższe boki działki 65x60. Dojazd do nieruchomości drogą w której nabywana jest służebność.

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:
Działka została objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i następujących warunkach:
-powierzchnia zabudowy: do 30%,
-powierzchnia biologicznie czynna: min. 25%,
-budynki parterowe z poddaszem użytkowym 
-wysokość zabudowy - do 11m,
-kształt dachu - dachy dwuspadowe o kącie 40-45 stopni  

Umów się na prezentacje już dzisiaj i zobacz wszystkie zalety nieruchomości !!Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!