Otomin, Osiedle pod Lasem

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 5 000 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Otomin , Osiedle pod Lasem
  • Numer oferty : BU268147
  • Cena za m2 : 130 PLN

Działka budowlana pod lasem - Otomin!

Lokalizacja:

Nieruchomość położona jest w  miejscowości Otomin. Jest to doskonały wybór dla osób, które chcą oderwać się od codzienniego zgiełku, jednocześnie pozostając w doskonałej komunikacji z Trójmiastem. Miejscowość jest dobrze rozwinięta pod względem infrastruktury usługowo-handlowej, w pobliżu znajdziemy sklepy, placówki oświatowe czy punkty usługowe. Nie brak jest miejsc do aktywnego spędzania czasu w okolicy - łąki, pola oraz lasy. Sporą atrakcją jest znajdujące się w okolicy Jezioro. To idealna lokalizacja dla ludzi ceniących bliskość natury - co za tym idzie ciszę i spokój, a zarazem dobrą komunikację z Trójmiastem.

Opis:
Nieruchomość mieści się przy linii lasu. Jej powierzchnia to 5000m2Działka jest w kształcie prostokąta o wymiarach około 55 m x 96 m o powierzchni 5000 m2. Teren jest płaski i częściowo ogrodzony. Media znajdują się 50m od granicy działki. Dojazd drogą gminną.

Możliwość zabudowy:
Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa jej przeznaczenie jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, o poniższych parametrach kształtowania zabudowy:
- pokrycie działki zabudową max. 25%
- powierzchnia biologicznie czynna min. 50%
- wysokość zabudowy 11 m
- wielospadowy o symetrycznych kątach nachylenia połaci od 35 do 45 stopni.

Miejsce idealne dla rodziny chcącej aktywnie spędzać czas na spacerach w lesie oraz w pobliżu jeziora a jednocześnie w pobliżu pełnej infrastruktury.