Otomin, Osiedle pod lasem

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 3 488 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Otomin , Osiedle pod lasem
  • Numer oferty : BU101213
  • Cena za m2 : 90.31 PLN

Działka budowlana z własnym stawem i lasem - Otomin!

Lokalizacja:

Otomin jest Luksusową miejscowością pod Gdańskiem, z licznymi zielonymi terenami, gdzie mieszkańcy mogą cieszyć się urokami natury. Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośrednio pod lasem, co zapewnia ciszę i spokój. Nie opodal znajdziemy wjazd na obwodnicę, dzięki czemu do atutów osiedla można zaliczyć również znakomitą komunikację z Trójmiastem. Przy głównej ulicy przystanek komunikacji miejskiej. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura m.in. kościół, sklepy, usługi i centrum handlowe.

Opis:
Nieruchomość mieści się przy linii lasu. Działka jest w kształcie prostokąta o wymiarach około 48 m x 75 m o powierzchni 3488 m2. Teren jest częściowo ogrodzony. Media znajdują się 100m od granicy działki. Na działce znajduje się mały staw oraz część lasu.

Możliwość zabudowy:
Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa jej przeznaczenie jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, o poniższych parametrach kształtowania zabudowy:
- pokrycie działki zabudową max. 25%
- powierzchnia biologicznie czynna min. 50%
- wysokość zabudowy 11 m
- wielospadowy o symetrycznych kątach nachylenia połaci od 35 do 45 stopni.

Miejsce idealne dla rodziny chcącej aktywnie spędzać czas na spacerach w lesie oraz w pobliżu jeziora a jednocześnie w pobliżu pełnej infrastruktury.