BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Działka budowlana -Lublewo!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 950 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Lublewo Gdańskie , Osiedle Południe
  • Numer oferty : BU662012
  • Cena za m2 : 184.62 PLN

Kupuj BEZPIECZNIE i BEZ prowizji!

Kompleks atrakcyjnych, uzbrojonych działek budowlanych -Lublewo Gdańskie!

LOKALIZACJA
Nieruchomość położona w centralnej - południowej części Lublewa. Lublewo to świetna lokalizacja zapewniająca szybki i wygodny dojazd do Trójmiasta zarówno samochodem jak i autobusem. Prężnie rozwijająca się okolica gwarantuje pełne zaplecze usługowo-handlowe w najbliższej odległości znajdują się sklepy, restauracja, myjnia, szkoła i przedszkole. Najbliższe sąsiedztwo stanowią nowo wybudowane domy jednorodzinne oraz liczne tereny zielone: łąki, zagajniki, stawy czyli idealne tereny spacerowe.

OPIS
Działka o powierzchni 1950 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach w przybliżeniu 50m x 38m. Dojazd do działki drogą gminną utwardzoną. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja znajdują się w drodze tuż przy granicy działki


MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY
Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa jego przeznaczenie jako tereny zabudowy mieszkaniowej i usługowej.
Parametry kształtowania zabudowy:
- wysokość zabudowy max. 8,5m;
- dachy dwuspadowe o kącie nachylenia : 40° - 45° przy ściance kolankowej o wysokości do 0,6m; 22° - 25° przy ściance kolankowej o wysokości od 1,2m do 1,8m
- minimalna powierzchnia biologicznie czynna - 30%
- maksymalne pokrycie działki zabudową - 25%

Nieruchomość zdecydowanie warta uwagi w związku z czym serdecznie zapraszamy na prezentację na żywo, aby móc docenić wszystkie jej atuty.Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!