BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Uzbrojona działka z miejscowym planem !

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 3 000 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Leźno , Jagodowe Wzgórze
  • Numer oferty : BU645826
  • Cena za m2 : 102.67 PLN

Kupuj BEZPIECZNIE i BEZ prowizji!

Uzbrojona działka z miejscowym planem i dobrym dojazdem do Gdańska !

LOKALIZACJA: 

Nieruchomość znajduje się w Leźnie. To bardzo dobre miejsce do życia, ponieważ blisko stąd nie tylko do samego Gdańska. Swobodę w poruszaniu się daje zlokalizowany w pobliżu przystanek autobusowy. Niedaleko również do punktów użyteczności publicznej. Teren jest oddalony od dróg szybkiego ruchu, tak więc nie słychać żadnych hałasów z ulicy. Takie umiejscowienie daje możliwość spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu w różnoraki sposób, np. podczas grilla ze znajomymi czy rodzinnego obiadu. Warto nadmienić, iż planuje się w okolicy wybudowanie węzła Obwodnicy Metropolitalnej.

OPIS:

Nieruchomość o powierzchni 3000 m2. Dojazd do działki drogą gminną, utwardzoną. Media: woda i prąd znajdują się na działce, gaz na granicy działki. Działka znajduje się pod lasem, idealna oferta dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokój.  

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY: 
Działka podlega pod miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który określa przeznaczenie działki jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o następujących warunkach kształtowania zabudowy:
- procent pokrycia działki zabudową max. 15%
- powierzchnia biologicznie czynna min. 70%
- wysokość zabudowy max. 9,0 m
- dachy strome dwuspadowe w połaciach symetrycznych o kącie nachylenia 25°-45°


Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!