Gdańsk, Węgorzowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 442,01 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Gdańsk Sobieszewo , Węgorzowa
  • Numer oferty : BU181441
  • Cena za m2 : 328.05 PLN


Urokliwa działka na wyspie Sobieszewskiej!
 
LOKALIZACJA
Nieruchomość położona jest w urokliwej miejscowości Świbno na wyspie Sobieszewskiej w okolicy ulicy Węgorzowej. Miejsce otoczone domkami jednorodzinnymi i lasem, który po odcinku ok. 800m prowadzi nas bezpośrednio nad Morze Bałtyckie. Wyspa Sobieszewska to nie tylko bogactwo natury, ale także bogata infrastruktura, m.in. kościół, szkoła, sklepy i usługi, które latem przyciągają turystów oraz bardzo dobra komunikacja miejska zarówno dzienna jak i nocna. Tak więc, Świbno to po prostu dzielnica Gdańska, ale z wyjątkowymi walorami krajobrazowymi, idealna dla ludzi ceniących ciszę i spokój oraz niezwykły urok morskiego kurortu.
 
OPIS
Działka znajduje się nieopodal ul. Boguckiego. Dojazd do działki zapewnia prywatna droga oraz utwardzona droga gminna. Powierzchnia działki jest płaska, prostokątna. Jej wymiary w przybliżeniu wynoszą 14 x 18m. Z dwóch stron jest ogrodzona. Media: prąd, kanaliza, gaz i woda znajdują się w drodze dojazdowej do działki.
 
MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY
Jest to teren objęty MPZP 2402 (karta terenu nr 146-31), który wg niego ma przeznaczenie pod zabudowę wielorodzinną. Warunki zabudowy kształtują się następująco:
- powierzchnia zabudowy nieokreślono,;
- wysokość max. 11m;
- powierzchnia biologicznie czynna min. 30%.
 
Działka idealna pod budowę wymarzonego domu nieopodal morza!