Gdańsk, Wenus

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 800 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Gdańsk Osowa , Wenus
  • Numer oferty : BU242414
  • Cena za m2 : 475 PLN

Uzbrojona działka budowlana z domem w Gdańsku Osowie, niedaleko jeziora Wysockiego !!

LOKALIZACJA
Nieruchomość położona jest w Gdańsku Osowie, w kameralnym i zacisznym miejscu na        ul.Wenus. "W zasięgu ręki" znajduje się pełna infrastruktura, zaczynając szkoły, przedszkola, poprzez kościół, różne usługi i sklepy na basenie i kortach tenisowych kończąc. Jest to miejsce bardzo dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem dzięki bliskości obwodnicy Trójmiejskiej. Również osoby niezmotoryzowane nie mają problemów z poruszaniem się po Trójmieście, dzięki dobrze rozbudowanej komunikacji miejskiej, czyli licznych autobusów dziennych, nocnego, a także kolei PKM. Jednak największym atutem tej lokalizacji jest otoczenie natury, tereny bogate w lasy, pola, a także położone niedaleko nieruchomości jezioro Wysockie, które latem przyciąga mieszkańców na kąpielisko.

OPIS
Działka znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych. Dojazd drogą gminnąwyłożoną płytami jumbo. Działka jest całkowicie płaska i ogrodzona. Jest świetnie nasłoneczniona, a jej teren jest już częściowo zagospodarowany. Znajdziemy tu fragment z pięknie owocującym sadem oraz bujne i kolorowe rabaty kwiatowe. Dużym atutem oraz dopełnieniem efektu jest gęsty i zielony żywopłot okalający całą działkę i zapewniającym poczucie intymności. Na działce stoi 40 metrowy murowany domek. Media: prąd, woda i gaz znajdują się na działce (są doprowadzone do budynku), natomiast kanaliza znajduje się na granicy działki. Powierzchnia działki 800m2.

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY 
Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa jej przeznaczenie jako budownictwo jednorodzinne. Parametry kształtowania zabudowy:
- max. procent pokrycia działki zabudową - do 30%
- min. procent powierzchni biologicznie czynnej - minimum 40%
- max. wysokość zabudowy 11m

Ogromnym atutem nieruchomości są wieloletnie, kolorowe nasadzenia, a także domek, który przed rozpoczęciem budowy może służyć na weekendowe wypady.
Serdecznie polecam i zapraszam  na prezentacje na żywo !!