BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Kompleks działek z pięknym widokiem oraz lasem !

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 000 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Chwaszczyno , Rewerenda
  • Numer oferty : BU136652
  • Cena za m2 : 180 PLN

Kupuj BEZPIECZNIE i BEZ prowizji!

Kompleks 16 działek, z możliwością kupienia lasu !

LOKALIZACJA:

Nieruchomość znajduje się przy ul. Rewerenda w Chwaszczynie. To doskonała lokalizacja, w bliskim sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura usługowo-handlowa, jednocześnie nieruchomość otoczona jest lasami oraz polami. Takie położenie daje możliwość spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu w różnoraki sposób - przez aktywność fizyczną lub po prostu delektując się widokami nie przekraczając granic swojej działki.


OPIS: 
Nieruchomość położona jest w kompleksie 16 działek o powierzchni od 965m2 do 2000m2 co daje nam możliwość wyboru. Istnieje możliwość zakupienia działki z lasem ! Media: prąd, woda i gaz znajdują się na początku kompleksu.  Droga prowadząca do kompleksu jest gruntownie utwardzona, a w drodze wewnętrznej sprzedawane są udziały w cenie. 

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:
Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego lecz spełnia wszystkie warunki niezbędne do wydania decyzji o warunkach zabudowy takie jak zapewniony dostęp do drogi publicznej, dostęp do mediów, dobre sąsiedztwo. Obecny właściciel działki wystąpił już o warunki zabudowy. 

Zapraszam na prezentację, aby poznać wszystkie zalety tego miejsca !!
Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Oferty wszystkich banków tylko u nas, bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!