BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Słoneczna działka w Chwaszczynie!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 716 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Chwaszczyno , Polna
  • Numer oferty : BU611487
  • Cena za m2 : 391.06 PLN

Kupuj BEZPIECZNIE i BEZ prowizji!

Słoneczna działka w Chwaszczynie, w cichej i spokojnej okolicy!

LOKALIZACJA:
Chwaszczyno to miejsce idealne dla osób ceniących sobie dobrą komunikację z Trójmiastem, dzięki bliskości obwodnicy trójmiejskiej. Atutem lokalizacji jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa m.in.: szkołę, kościół, sklepy spożywcze oraz usługi. Otoczenie lasów bogatych w drogi spacerowe i rowerowe, a także jezioro w pobliżu pozwoli na odpoczynek od codziennego zgiełku. 


OPIS:
Działka budowana jest w nowo budującej się części miejscowości. Powierzchnia jej wynosi 716m2, o wymiarach około 43x17m. Jej kształt zbliżony jest do prostokąta. Jest to teren płaski, nieogrodzony oraz świetnie nasłoneczniony. Dojazd do nieruchomości drogą prywatną, w której udziały wliczone zostały w cenę. Media: prąd znajduje się na granicy działki. Woda oraz gaz oddalone są o około 30 metrów.

MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY:
Dla działki nadane zostały warunki zabudowy o następujących decyzjach:
- powierzchnia zabudowy działki do 19%,
- wysokość do 9 metrów,
- dach dwuspadowy 35-45 stopni, wielospadowy 25-35 stopni, lub płaski.

Zapraszamy na prezentację!!!!Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!